ORPHICA
 • Drošs iepirkšanās processBrow ● Uzacu balzams ● Dabīga kosmētika ● Orphica
 • BEZMAKSAS PIEGĀDE AR KURJERU! Brow ● Uzacu balzams ● Dabīga kosmētika ● Orphica

Pasūti BROW un parūpējies par savām uzacīm

Ar BROW Tavas uzacis īsā laikā kļūs biezākas, stiprākas un kuplākas. Balzama unikālais sastāvs padarīs uzacis skaistas un izteiksmīgas. Produkts nekairina ādu.

truck

Bezmaksas piegāde ar kurjeru

Izvēlieties priekšapmaksu un saņemiet bezmaksas piegādi!

01. Izvēlies

BROW - uzacu balzams (4 ml)

€45
Brow ● Uzacu balzams ● Dabīga kosmētika ● Orphica
Norādi daudzumu:
minus plus
 • UZACIS IEVĒROJAMI BIEZĀKAS, STIPRĀKAS UN TUMŠĀKAS
 • UZACU STĀVOKĻA UZLABOŠANA
 • barošana un atjaunošana
 • PRODUKTS IR DERMATOLOĢISKI PĀRBAUDĪTS

PIEVIENO SERUMU REALASH UN PARŪPĒJIES PAR GARĀM, KUPLĀM UN MIRDZOŠĀM SKROPSTĀM

 • REALASH - Skropstu serums

  € 50

  REALASH - serums, kas radīts sievietēm, kuras sapņo par garām, stiprām un biezām skropstām. Tā unikālo formulu papildina aktīvie nanopeptīdi un aminoskābju molekulas. Produkta drošību garantē augu ekstrakti, kas pasargā un kopj maigo ādu ap acīm. Ar REALASH tavas skropstas var būt par 83% garākas un par 79% biezākas.

  Pirms
  before
  Pēc
  after

02. Aizpildi veidlapu

 • Vai es varu saņemt sūtījumu, atrodoties ārzemēs? Kurjeri, ar kuriem mēs sadarbojamies, spēj piegādāt sūtījumu lielākajā daļā pasaules valstu – šādā gadījumā pagarinās tikai piegādes laiks. Jums tiks ziņots par sūtījuma piegādes laiku pēc pasūtījuma izdarīšanas. Piegādes izmaksas pēc ārvalstu pasūtījuma ir 20 EUR, neatkarīgi no izvēlētās valsts. Par visiem ārvalstu pasūtījumiem ir jāmaksā iepriekš.
 • Kāpēc man jānorāda tālruņa numurs? Tālruņa numuru nepieciešams norādīt, jo tā ir visātrākā saziņas metode. Tavs tālruņa numurs tiks nodots arī kurjerpasta uzņēmumam, lai kurjers nepieciešamības gadījumā varētu ar Tevi sazināties personīgi.

03. Izvēlies apmaksas veidu

Veic apmaksu ar kredītkarti izmantojot PayPal kontu. Pasūtītie produkti Tev tiks nosūtīti 24 stundu laikā no maksājuma saņemšanas mūsu norēķinu kontā.

Produkti tiks nosūtīti pēc pasūtījuma noformēšanas. Samaksa ar pēcmaksu pēc pasūtījuma saņemšanas no kurjera. Pasūtījums tiks realizēts 4-7 dienu laikā.

04. Veic pasūtījumu

Bezmaksas piegāde:€0
Kopā apmaksai:€0
Pasūtījuma izpildes laiks2 dienas